تبلیغات
با مردم آنگونه معاشرت كنید، كه اگر مردید بر شما اشك ریزند، و اگر زنده ماندید، با اشتیاق سوی شما آیند.حضرت علی(ع) - 4 راه شوکه کننده و ترسناک برای آتش زدن پول خود از طریق تبلیغات laplas site
 
با مردم آنگونه معاشرت كنید، كه اگر مردید بر شما اشك ریزند، و اگر زنده ماندید، با اشتیاق سوی شما آیند.حضرت علی(ع)
(سلامتی امام زمان صلوات )
درباره وبلاگ


آنكه پاداش الهی را باور دارد، در بخشش سخاوتمند است. حضرت علی(ع)

مدیر وبلاگ : ولایت عشق
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
نظر بدون تعارف
در دفتر کار یا مغازه خود نشسته‌اید‌، به صورتحساب هزینه‌ها نگاه می‌كنید. سكوت، تمام فضا را فراگرفته. منتظر زنگ تلفن یا ورود مشتری جهت فروش كالا یا ارائه خدمت به وی هستید. ولی خبری نمی‌شود.

سختی این لحظات زمانی شدت می‌گیرد كه به یاد كرایه مكان، بدهكاری‌ها و سرمایه‌ای كه برای خرید كالا یا تولید آن صرف كرده‌اید می‌افتید و باعث می‌شود كه فشار عصبی زیادی بر شما وارد شود.

در این لحظات بهترین كاری كه به ذهنتان می‌رسد تبلیغ كردن است...

4 راه مختلف و رایج تبلیغاتی را در ذهن خود مرور می کنید!

اما غافل از آنکه شما صرفا 4 راه مختلف برای دور ریختن پول خود را بررسی کرده اید!

می پرسید چرا؟؟ این پست رموز موفقیت در کار و سرمایه لاپلاس را که صرفا بر اساس آمارهای مختلف مراجع معتبر بازاریابی و تبلیغات دنیا نوشته شده است، تا انتها بخوانید!

1- تبلیغات بنری در سایت های اینترنتی

اولین گزینه ای که این روزها به ذهن هر صاحب کسب و کاری برای تبلیغات خطور می کند، درج تبلیغات بنری در سایت های مختلف و پربازدید اینترنتی است! سایت هایی که گاهی تا چند ده میلیون تومان از شما می گیرند و یک بنر مثلا 120*120 را به شما اختصاص می دهند. خب! بدون صرف توضیحات بیشتر، آمار زیر را با هم مرور کنیم:

 • احتمال اینکه شما در دوره های آموزشی نیروی دریایی شرکت کنید، بالاتر از کلیک کردن بر روی یک بنر تبلیغاتی است! (منبع: Solve Media)
 • حتی احتمال اینکه شما در بازی پوکر، "فول هاوس" کنید نیز بالاتر از کلیک کردن بر روی یک بنر تبلیغاتی است! (منبع: Solve Media)
 • شما بطور متوسط در طول ماه، 1700 بنر تبلیغاتی مختلف را می بینید! می توانید الان یکی از آنها را نام ببرید؟ (منبع: comScore)
 • شاید برای شما خنده دار باشد، اما احتمال اینکه یک فرد قله ی اورست را فتح کند، از اینکه بر روی یک بنر تبلیغاتی کلیک کند بالاتر است! (منبع: Solve Media)
 • بطور متوسط، کمتر از 0.1% افراد یک تبلیغ بنری را می بینند. بقیه حتی به آن نگاه هم نمی کنند! (منبع: DoubleClick)
 • بیش از 50 درصد کلیک هایی که بر روی بنرهای تبلیغاتی در موبایل انجام می گیرد، بصورت اتفاقی صورت گرفته است. (منبع: GoldSpotMedia)
 • احتمال اینکه شما ازدواج کنید و یک بچه ی دوقلو به دنیا بیاورید، بالاتر از کلیک کردن بر روی یک بنر تبلیغاتی است! (منبع: Solve Media)
 • احتمال اینکه شما در دانشگاه MIT درس بخوانید هم بالاتر از این است که روی یک بنر تبلیغاتی کلیک کنید! (منبع: Solve Media)
 • و در نهایت باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که احتمال اینکه هواپیمای شما سقوط کند و شما از این سانحه جان سالم به در ببرید، بالاتر از کلیک بر روی یک بنر تبلیغاتی است! (منبع: Solve Media)

موارد جالب و خنده داری بودند! نه؟ ولی متاسفانه همه ی آنها حقیقت دارد و شما با موفقیت و بصورت تضمینی می توانید از این طریق تا سقف چند ده میلیون تومان از پول خود را آتش بزنید!

2- تبلیغات در مجلات تبلیغاتی

 

روی ادامه مطلب كلیك كنید:

یکی دیگر از متداول ترین روش های آتش زدن پول تان در تبلیغات، درج آگهی در مجلات تبلیغاتی است! می پرسید چرا و چگونه؟ ابتدا به سوالات زیر جواب دهید:

1- هر جلد از این مجلات تبلیغاتی و یا آگهی، چند صفحه دارد و تبلیغ شما چه حجمی از آنرا اشغال کرده است؟ (پاسخ: حدود 200 صفحه و به تبع آن، یک صفحه از 200 صفحه!)

2- در بهترین حالت ممکن، چند نفر تبلیغ کسب و کار شما را می بینند؟ (پاسخ: مسلما اگر بصورت خوشبینانه به قضیه بنگریم، در بهترین حالت ممکن باید بگوییم به تعداد تیراژ مجله یعنی حدود 20 هزار نفر!! عدد جالب توجهی است! این حجم از دیده شدن، مسلما در فروش تاثیر بسزایی خواهد داشت!)

3- حالا به سوال بالا در حالت واقع بینانه پاسخ دهید! چند نفر از این 20 هزار نفری که مجله به دستشان می رسد، به سادگی در حین ورق زدن از آگهی شما می گذرند؟ یا اینکه اصلا کار به ورق زدن نمی رسد و صرفا  به کناری رها می شود؟ (یک تقلب ساده: موسسه هاب‌اسپات (یکی از بزرگترین مراجع اعلام آمارتبلیغات و بازاریابی در دنیا) در سال 2013 پس از انجام یک کار مطالعاتی و آماری در سطح دنیا اعلام کرد: کمتر از 8 درصد افرادی که در معرض یک آگهی قرار میگیرند آنرا می بینند و کمتر از 14 درصد از آن هشت درصد بدان توجه می کنند. در این مثال ما، از 20000 نفری که در بهترین حالت، در معرض آگهی شما قرار می گیرند، با یک تخمین تقریبی، حدود 224 نفر به آگهی شما کمتر از 15 ثانیه توجه نمودند.)

4- آخرین سوالی که می تواند مطرح شود این است که حالا آیا تمامی افرادی که آگهی شما را دیده اند، بدنبال آن بوده اند؟ بعبارتی اصلا در بین جامعه ی هدف شما قرار دارند و یا خیر؟ و به چه میزان شما توانسته اید با صرف یک صفحه ی ساده ی آگهی و یک اسم، در ذهن مخاطب خود ماندگار شوید و آنها را به فروش نزدیک سازید؟ مگر چه حجم اطلاعاتی از کسب و کار و کیفیت خدمات تان می توانید در یک آگهی که بین بیش از 500 آگهی پر زرق و برق دیگر گرفتار شده به مخاطب بدهید؟

5- یکی از تبلیغاتی که در مجلات مختلف تبلیغاتی دیده بودید را الان به خاطر دارید؟ فقط یکی!

نتیجه گیری اخلاقی: به شما تبریک می گوییم! شما با موفقیت، بیش از 2 تا 3 میلیون تومان از پول خود را دور ریختید!

نتایج این تحقیقات را در مقالات زیر بخوانید:

10 Horrifying Stats About Display Advertising

http://blog.hubspot.com/marketing

3- راحت ترین و متداول ترین شیوه ی آتش زدن پول در تبلیغات؛ تبلیغات پیامکی

بدون مقدمه و زمینه چینی اضافه، شروع کنیم:

1- شما به چند هزار نفر این پیامک را ارسال نمودید؟

2- در بهترین حالت ممکن، چند نفر پیامک تبلیغاتی شما باز کرده و می خوانند؟ (پاسخ: مسلما اگر بصورت خوشبینانه به قضیه بنگریم، در بهترین حالت ممکن باید بگوییم بطور مثال 20 هزار پیامک فرستاده شده و 20 هزار نفر آنرا خوانده اند!! مجدد باید بگوییم عدد جالب توجهی است! و این حجم از دیده شدن، مسلما در فروش تاثیر بسزایی خواهد داشت!)

3- حالا به سوال بالا در حالت واقع بینانه پاسخ دهید! چند نفر از این 20 هزار نفری که پیامک شما به دستشان میرسد، به سادگی و بدون اینکه حتی آنرا باز کنند، این پیامک را پاک کرده و نخوانده از پیامک شما میگذرند؟ (یک تقلب ساده: مجدد به سراغ موسسه هاب‌اسپات (بزرگترین مرجع اعلام آمارتبلیغات و بازاریابی در دنیا) برویم! این موسسه در سال 2013 پس از انجام یک کار مطالعاتی و آماری در سطح دنیا اعلام کرد: کمتر از 14 درصد افرادی که در معرض یک پیامک تبلیغاتی قرار میگیرند آنرا باز می کنند. در این مثال ما، از 20000 نفری که بصورت فرضی، پیامک شما به دستشان رسیده است، با یک تخمین تقریبی، حدود 2800 نفر بر اساس میانگین جهانی  پیامک شما را تنها باز می کنند!) (منبع: HubSpot)

4- سوال بعدی که می تواند مطرح شود این است که حالا آیا تمامی افرادی که پیامک شما را دیده اند، بدنبال آن بوده اند؟ بعبارتی اصلا در بین جامعه ی هدف شما قرار دارند و یا خیر؟ و به چه میزان شما توانسته اید با صرف 140 کاراکتر ساده و یک اسم، در ذهن مخاطب خود ماندگار شوید و آنها را به فروش نزدیک سازید؟ مگر چه حجم اطلاعاتی از کسب و کار و کیفیت محصولات تان می توانید در حداکثر 140 کاراکتر به مخاطب بدهید؟

5- و در نهایت آخرین سوال مطروحه حول هزینه ی این سیستم تبلیغاتی است! در مثال ما، 20 هزار پیامک 140 کاراکتری ارسال شده، هزینه ی هر پیامک را در حدود 200 ریال در نظر میگیریم! با یک ضرب و تقسیم ساده می رسیم به 4 میلیون ریال هزینه ی انجام شده برای اطلاع رسانی به 2800 نفر! یعنی شما به ازای هر فردی که معلوم نیست در چه شرایطی پیامک شما را دریافت می کند، آیا جزو جامعه ی هدف شما محسوب می شود یا خیر و تنها 140 کاراکتر (کمتر از 2-3 ثانیه) با شما ارتباط ذهنی برقرار خواهد کرد، مبلغی در حدود 1430 ریال پرداخت می کنید! (منبع: SMS MARKETING STATISTICS 2014)

6- سوال ثابت این پست: یکی و تنها یکی از تبلیغات پیامکی ای که این چند روزه برای شما آمده را به خاطر دارید؟

4- بیلبوردهای تبلیغاتی

بصورت عمده و در مقیاس انبوه، قصد انجام تبلیغات و برندینگ را با بودجه ای چند صد میلیون تومانی دارید. یکی از اولین گزینه ها برای شما، بیلبوردهای تبلیغاتی است. فرض کنید بیلبوردی در اتوبان همت را درنظر گرفته اید! آماده هستید برای شروع؟

1- چند نفر این بیلبورد را می بینند ؟ 100 هزار نفر آمار بالایی است و تا حدود زیادی، رویایی!

2- افراد در چه حالتی پیام تبلیغاتی شما را می بینند؟ عموما وقتی خسته و کوفته و بعد از یک روز پر کار و پر تنش در ترافیک و آلودگی نشسته اند و با اعصابی خورد، در دل خود به زمین و زمان بد و بیراه می گویند! درست است؟

3- چه میزان شما را می بینند؟ کمتر از 5 ثانیه؟

موفق باشید!

(منبع: Forbes)

در ادامه ی این سری پست های رموز موفقیت در کار و سرمایه لاپلاس، سعی داریم تجربیات جهانی در خصوص تبلیغات و بازاریابی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

مواردی که موجب شده اند لاپلاس در مدت کمتر از 3 ماه، به پربازدیدترین و برترین مجله ی اینترنتی ایران تبدیل شود! (هفدهمین سایت پربازدید ایرانیان پس از گوگل، یاهو، ورزش 3 و ...) (منبع: وبسایت الکسا

نوع مطلب : علمی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه شانزدهم مرداد 1396 08:27 ب.ظ
Does your blog have a contact page? I'm having problems locating it but, I'd like to shoot
you an e-mail. I've got some suggestions for your blog you might be interested in hearing.
Either way, great blog and I look forward to seeing it expand over time.
جمعه سیزدهم مرداد 1396 07:59 ب.ظ
Hi! Would you mind if I share your blog with my zynga group?
There's a lot of people that I think would really enjoy your content.

Please let me know. Cheers
پنجشنبه پانزدهم تیر 1396 03:13 ب.ظ
We are a group of volunteers and opening a brand
new scheme in our community. Your web site provided us with valuable info to work on.
You have performed an impressive task and our entire group
shall be thankful to you.
دوشنبه دوازدهم تیر 1396 02:01 ب.ظ
These are genuinely enormous ideas in about blogging.
You have touched some good points here. Any way keep up wrinting.
سه شنبه ششم تیر 1396 08:21 ق.ظ
Howdy! I could have sworn I've been to this blog before but after browsing
through some of the post I realized it's new to me. Nonetheless, I'm
definitely delighted I found it and I'll be book-marking and
checking back often!
چهارشنبه بیست و سوم فروردین 1396 09:28 ب.ظ
I am really impressed along with your writing abilities as smartly as
with the layout to your blog. Is this a paid theme or did you modify it yourself?
Either way stay up the excellent quality writing, it's uncommon to see a nice blog like this one nowadays..
سه شنبه بیست و دوم فروردین 1396 09:08 ق.ظ
Unquestionably consider that which you stated. Your favourite justification seemed to be on the net the easiest thing to remember of.
I say to you, I definitely get irked at the same time as other folks consider concerns that they just
do not recognize about. You controlled to hit
the nail upon the highest and also defined out the entire thing without having
side-effects , other people could take a signal. Will likely be again to get more.
Thanks
سه شنبه بیست و دوم فروردین 1396 01:01 ق.ظ
Please let me know if you're looking for a author for your
blog. You have some really great posts and I feel I would be a
good asset. If you ever want to take some of the load off, I'd really
like to write some content for your blog in exchange
for a link back to mine. Please blast me an email if interested.

Thank you!
دوشنبه چهاردهم فروردین 1396 05:46 ق.ظ
An interesting discussion is worth comment. I do believe
that you need to publish more about this issue, it might not be a taboo subject but usually people do not
discuss these subjects. To the next! Many thanks!!
شنبه دوازدهم فروردین 1396 11:55 ق.ظ
you are truly a good webmaster. The site loading speed is amazing.
It sort of feels that you are doing any unique
trick. Furthermore, The contents are masterpiece. you've done a magnificent process on this subject!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


پیوندهای روزانه
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :